TRMilitary

Tam Bağımsız Türkiye için Yerli Savunma Sanayii
Zaman: 27 Tem 2017, 15:29

Tüm zamanlar UTC+03:00

Loading

Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 113 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2 3 Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2013, 21:15 
Akıncılar

Bir önceki sayfanın en son iletisi:

Yahu haksız sayılmıyorsun..

Silin beni, vurun göğsüme, bak giderim ha diye mızıldanacağına otur diren.. Hakkını hukukunu savun..

Silin ne demek yahu? Yazmazsın olur biter.. Çok lazımsa yazarsın yönetime kaldırırlar üyeliğini, yazdıkların da boşalır..

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2013, 21:23 
Uzaklaştırıldı

Yahu haksız sayılmıyorsun..

Silin beni, vurun göğsüme, bak giderim ha diye mızıldanacağına otur diren.. Hakkını hukukunu savun..

Silin ne demek yahu? Yazmazsın olur biter.. Çok lazımsa yazarsın yönetime kaldırırlar üyeliğini, yazdıkların da boşalır..
hocam ne olur üyeliğimi iptal ettirsinler allah aşkına bıktım. benim forumda 1 yılım ama ben böyle bir uygulama böyle bir ayrımcılık görmedim hocam. Hem hakkımı aramaya kalksam Kılıç Üstad üstümden silindir gibi geçer.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2013, 21:24 
Süvariler

Resim

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2013, 22:00 
Yeni Üye

Buraya yazdığınız iletiler bile kararın ne kadar doğru olduğunu gösteriyor. Son aylarda önemli konulardaki tartışmaların seviyesi oldukça düşmüştü. Uzun süredir forumu takip eden biri olarak verilen bu karardan oldukça memnuniyet duydum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2013, 23:23 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar uygulama doğrudur yanlıştır,eksiktir fazladır bunlar tartışılır ama olayı trip moduna sokmadan. Forum kurallarımız açıktır,ne diyor kurallarımız,

7. Kayıt, kullanıcı ismi, avatar ve imza

7.6. Üyeler mesajları ile birlikte olsun veya olmasın silinme talebinde bulunamaz.

Üye olurken kurallarımızı okumuyormusunuz. Kimse kusura bakmasın yanlış anlamasın ama bu forum üç beş iletiye muhtaç değildir ama ortada prensiplerimiz vardır ve bu prensipler doğrultusunda hareket edip tavır takınırız. Ortada bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız hak arayışınızı usulünce ve üsluba dikkat ederek arayınız.

Süvari grubuna dahil olan arkadaşlar nasıl gruba dahil olduklarını anlatırsa buradan belki bir fikir edinebilirsiniz.

Tanrı hasımlarıma acısın, zira ben onlara acımayacağım."

Sakallı Nurettin Paşa”

“Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan’ız, Biz ki Türk oğlu Türk’üz; Biz ki milletlerin en kadimi ve en ulusu Türk’ün Başbuğuyuz!”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Ara 2013, 23:51 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Kılıç üstad benim trmilitary'deki kaydımı silermisiniz rica edersem. Ve süresiz uzaklaştırma talep ediyorum. Talebimi dikkate alırsanız sevinirim. Artık okuyucu olmak istiyorum. Lütfen beni forumdan atın.
Türk sineması tadında olmuş.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Ara 2013, 02:44 
Üye

Çokta umurumda olan bir durum değil aslında ama yinede bir şeyler yazayım. Öncelikle böyle bir karar alınmasındaki sebeplerin mantıklı ve haklı yanları var , saygı duyulmalı. Senelerdir Trmilitary forumlarına girer takip ederim. Aktif pek katılmadım , gerekte duymadım . Bu benim bilgi ve fikir sahibi olmadığımı göstermez kesinlikle. Birçok şeyi buradaki değerli üyeleri takip ederek öğrendim zaten (Teşekkürlerimi sunarım). Bana ilginç gelen , saçma bir yazım dahi olmamasına rağmen , sırf herhangi bir gruba üye olmayıp (üyelerden kimseyle tanışıklığım da yok) kendimi ispatlamadığım için , sormak istediğim veya fikir sahibi olabileceğim konulardan uzak kalmak.

Son olarak bazı şeylerin daha ileri götürülebilmesi ve daha temiz iyi işler yapılabilmesi için , sert kararlar alınması gerekebilir iş hayatında veya sosyal hayatta. Buradaki durumda bundan ibarettir diyip saygılarımı sunuyorum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Mar 2014, 15:20 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Konu Dışı bölümü süresiz olarak kapatılmıştır. Siyasi içerikli mesaj ve konular silinecektir.

Sakallı Nurettin Paşa”

“Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan’ız, Biz ki Türk oğlu Türk’üz; Biz ki milletlerin en kadimi ve en ulusu Türk’ün Başbuğuyuz!”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Mar 2014, 15:25 
Süvariler

Konu Dışı bölümü süresiz olarak kapatılmıştır. Siyasi içerikli mesaj ve konular silinecektir.
Silmek yerine gizli hale getirebiliyorsanız o şekilde yaparsanız daha iyi olur.
Belki ileri ki bir zamanda yeniden aktif hale getirirsiniz. O kadar mesaj boşa gitmesin.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Mar 2014, 15:32 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Silinme işlemi şuandan itibaren geçerli geriye dönük değil.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2014, 00:39 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Değerli üyelerimiz Askeri Forum bölümünde normal üyelerimiz için uygulanan mesaj yazma kısıtlaması kaldırılmıştır,Akıncı ve Süvari grubuna dahil olmayan üyelerimiz de ilgili bölümlere mesaj yazabilecekler ama yeni konu açamayacaklar.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 07 Nis 2014, 21:16 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Süvari grubunda ki üyelerimiz anket bölümün de konu açabilecekler.

Konu açarken dikkat etmenizi rica ettiğim bir kaç husus var,ilki anketler askeri içerikli olsun format dışı anketler silinecektir.Bir diğeri oylama esnasında derinlemesine tartışmalar içerisine girmekten ve haber makale vb. içerikler eklemekten kaçınmanızı rica ediyorum çünkü anket başlıklarının muhteviyatı zaten forumda kendi konularında tartışılıyordur.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 19 May 2014, 01:31 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Kara kuvvetleri bölümüne cevap yazamıyorum ?
Sorun giderildi.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 20 May 2014, 00:05 
Uzaklaştırıldı

Değerli üyelerimiz Askeri Forum bölümünde normal üyelerimiz için uygulanan mesaj yazma kısıtlaması kaldırılmıştır,Akıncı ve Süvari grubuna dahil olmayan üyelerimiz de ilgili bölümlere mesaj yazabilecekler ama yeni konu açamayacaklar.
Sayın başkan; TRM için çok isabetli karar olduğunu düşünüyorum. Hayırlı olsun.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2014, 12:31 
Süvariler

Sayın yöneticiler, forumun mobil platformlar için Tapatalk diye bir uygulaması mı çktı acaba ? iPad'den girerken her tıkladığım linkte sürekli Tapatalk bildirimi geliyor, bunu engellemenin bir yolu varsa çok iyi olur, resmen iPad'den foruma giremez oldum :(

Sana ne mutlu efem...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2014, 19:17 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Sayın yöneticiler, forumun mobil platformlar için Tapatalk diye bir uygulaması mı çktı acaba ? iPad'den girerken her tıkladığım linkte sürekli Tapatalk bildirimi geliyor, bunu engellemenin bir yolu varsa çok iyi olur, resmen iPad'den foruma giremez oldum :(

Tapatalk eklentisi var da tam olarak çalışmıyor,mevcut dosyaları kaldırmaya çalışacağım.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 29 Haz 2014, 04:35 
Süvariler

Alıntı:

Tapatalk eklentisi var da tam olarak çalışmıyor,mevcut dosyaları kaldırmaya çalışacağım.
Üstadım acaba bir sonuç alabildiniz mi Tapatalk eklentisi ile ilgili olarak ? 10 gün öncesine kadar aşağıda verdiğim linkteki gibi bir sorunla karşılaşmıyordum iPad üzerinden forumumuza girerken.

Şu iletiyi yazabilmek için bile linkteki bildirimden birkaç tane aldım :(

http://oi57.tinypic.com/30mrdzb.jpg

Sana ne mutlu efem...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2014, 23:22 
Akıncılar

Konularla alakalı veya alakasız kişisel sataşma ve çemkirme amaçlı iletiler silinecektir. Israrla yazılmaya devam edilirse ufak tefek cezalar (1-2 gün) verilebilir. İnternet bağlantısı olan her insanın görebileceği bir yerde yazdığımızı unutmayalım, birbirimizden asgari saygıyı esirgemeyelim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 03 Eyl 2014, 14:09 
Akıncılar

Forumda gördüğünüz cisiyetçi, ırkçı, vb insanlık suçu içeren mesajları mesajın altındaki ünlem işaret şeklindeki rapor et seçeneğini kullanarak yönetime bildirirseniz müdahale süresi çok kısa olacaktır. Tüm üyelerimizden, hem kendi yazdıklarında çok dikkatli olmalarını, hem de bu tür mesajları hemen rapor etmelerini rica ediyoruz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 25 Eki 2014, 22:39 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Son günlerde iletilerde kullanılan dile,üsluba ve hitap biçimine dikkat edilmediği gözlemlemiş olup üyelerin bu konuda daha dikkatli olmalarını rica ediyoruz,aksi takdirde cezai yaptırım uygulanacaktır.

Tüm üyelerimize duyurulur.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 28 Eki 2014, 11:41 
Üye

Türkçe türkçe olmaktan çıktı zaten , en azından biz forum olarak özen gösterelim , çok iyi olur diye düşünüyorum.

''Türk Silahlı Kuvvetleri, bölücü terör örgütü tamamen yok edilinceye kadar bu haklı mücadelesine azim ve kararlılıkla devam edecektir. bu vesile ile aziz şehitlerimize bir kere daha huzurunuzda tanrıdan rahmet diler, aziz ruhları önünde saygı ile eğilir, ailelerine ve bütün Türk ulusuna başsağlığı dileriz."

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 27 Ağu 2015, 12:33 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Yeni kayıt yaptıracak arkadaşlara bir hususu hatırlatmak isterim, kayıt için etnik kimlik içeren isim,siyasi parti ve ya organizasyon ismi,resmi ve ya özel kurum kuruluş vb. isimler kesinlikle kullanılamaz. Yine de bu bağnazlıkta ısrar eden üyenin kaydı onaylanmadan siliniyor.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2015, 15:25 
Süvariler

Arkadaşlar merhaba. Bazı bölümlere mesaj yazma kısıtlamasının kaldırılmasına rağmen "terörizm ve çok failli suçlar" bölümüne cevap yazamıyorum. Acaba bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2015, 20:05 
Akıncılar

Arkadaşlar merhaba. Bazı bölümlere mesaj yazma kısıtlamasının kaldırılmasına rağmen "terörizm ve çok failli suçlar" bölümüne cevap yazamıyorum. Acaba bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
Sayın efenci, çılgın kızı durmadan bağırtacağınıza söz verirseniz yardımcı olabiliriz.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2015, 01:11 
Süvariler

Alıntı:
Sayın efenci, çılgın kızı durmadan bağırtacağınıza söz verirseniz yardımcı olabiliriz.

İnşallah, foruma girme fırsatımız olduğu müddetçe...

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 12 Kas 2015, 11:55 
Yeni Üye

Bazı bölümlere mesaj yazamıyorum yardımcı olabilecek var mı acaba ?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 12 Kas 2015, 13:47 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Bazı bölümlere mesaj yazamıyorum yardımcı olabilecek var mı acaba ?
Belli bir süre bu böyle devam edecek.(10 ileti) Foruma alışma evresi diyelim. Ondan sonra paylaşımlarda buluna bilirsiniz. Onda da bazı bölümler için denetim devam edecek.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2016, 13:47 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Akıncılar hariç diğer grup ve kısıtlamaları kaldırmayı düşünüyorum, sizin görüşünüz nedir arkadaşlar.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2016, 14:26 
Akıncılar
Kullanıcı avatarı

Denenebilecek bir yöntem bilgi kirliliği oluşursa eski ayarlara dönülür.
Birde şu beni hatıla butonu ne zaman yeniden çalışır saat başı tekrar şifre girmek gerekiyor, Firefox kullanıyorum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2016, 16:58 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Akıncılar hariç diğer grup ve kısıtlamaları kaldırmayı düşünüyorum, sizin görüşünüz nedir arkadaşlar.
Bence olumsuz. Kısıtlamalar forum kurallarını uygulatmak için çok güzel bir yöntem. Yoksa flame yapan mı eksik olmaz, imla kurallarına uymayan mı, herkese rastgele mesaj atan mı...

Ve de "süvari" grubu, forumda insanı çok iyi motive ve onore ediyor.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2016, 20:32 
Üye

İletilerimin sayısı 10'u çoktan geçti ve son derece uygun bir dil kullandığına inanıyorum... Tam bir konuda soru-yorum yazmak için elim "cevap yaz" kısmına gidiyor , olmayan "cevap yaz" kısmını görünce tüm hevesimi kaçıyor.

En azından şahsi görüşüm şu: Foruma yeni katılan üyelere tüm kısıtlamalar kalksın ama en ufak bir uygunsuz durumda yeni üyelere hiçbir konuda yorum yazamama kısıtlaması getirilsin.

Not:Yeni üye olmamdan dolayı getirilmiş olan yorum yazabilme kısıtlamamın kaldırılmasını yetkili arkadaşlardan bekliyorum.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2016, 21:50 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Süvariler ve Akıncılar hariç yeni üyelere ve normal üyeler önceden gerekli konulara denetlemeli mesaj atılabiliyorlardı. Yani benim zamanımda öyleydi.

Bence o sistem en idealiydi.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2016, 21:58 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2016, 22:07 
Uzaklaştırıldı

Her ne kadar üye statüsünde olmam sebebiyle mevcut düzen(yöneticiler foruma girene kadar 3-4 saat geçebiliyor mesajın üstünden) sinirlerimi bozuyor olsa da tavsiye etmem. Nette yakın zamanda çöplüğe dönen forumların arasına katılabilir bu forumda. (Troll salgını var bu aralar.)

Bence genelde aktif olan Akıncılar'dan bir kaç tane daha yönetici atayın.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2016, 22:36 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Hala öyle değil mi?
Aşağıdaki cümleden yola çıkarak dedim.
Alıntı:
(...) Tam bir konuda soru-yorum yazmak için elim "cevap yaz" kısmına gidiyor , olmayan "cevap yaz" kısmını görünce tüm hevesimi kaçıyor. (...)

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2016, 15:00 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Kayıt olma butonu açık mı kalmış yoksa bilerek mi bıraktınız. :D

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 12 Şub 2016, 15:01 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Kayıt olma butonu açık mı kalmış yoksa bilerek mi bıraktınız. :D

Kayıt sistemini açtım,üye alımına başlandı.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2016, 00:27 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Az önce 2 kere error aldım ve sanki bir yavaşlama oldu forumda. En son gitmeden önce de buna benzer sinyaller vermişti.

Bir saldırı mı söz konusu?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2016, 00:36 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Yoğunluktan dolayı sunucu geç cevap veriyor.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2016, 00:55 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 14 Şub 2016, 01:05 
Akıncılar

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2016, 20:51 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Resim

Merhaba. Yukaridaki ornek fotografta da goruldugu uzere, benim gibi yeni bir uyenin yorum yazabildigi (Fotografta en ustteki mesaj) "Terorle mucadele ile ilgili haberler ve yorumlar" basligina bende mesaj yaz secenegi cikmiyor. Problem bende midir acaba?

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2016, 12:05 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Şuan sorun devam ediyor mu? Birde bu tarz sıkıntılarınızı şikayet bölümünden gerçekleştirin.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Şub 2016, 12:27 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Şuan sorun devam ediyor mu? Birde bu tarz sıkıntılarınızı şikayet bölümünden gerçekleştirin.
Duzeldi, cok tesekkur ederim. Tabii ki, bundan sonra oyle yaparim. Oyleyse bu mesajlarimi silip sebep oldugum rahatsizligi giderebilirseniz cok sevinirim.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 22 Mar 2016, 19:27 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar, son zamanlarda yasaklı kaynakların kullanılması çok arttı, biraz daha dikkatli olalım. Ne moderasyon ne de siz zor duruma girmezsiniz böylelikle.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 08 Nis 2016, 20:27 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

6. Forum lisanı

6.1. Bu forumun lisanı Türkçedir. Yabancı kaynaklardan yapılan alıntılarda alternatif lisan olarak İngilizce kullanılabilir. Bu durumda mesajın içeriğine dair açıklayıcı bir not ve mesajın konma gayesi Türkçe olarak belirtilmek zorundadır.

6.2. Foruma yazılan yazıların güzel ve özenli bir Türkçe ile Türkçenin yazım ve dil bilgisi kurallarına uygun olarak yazılması gerekmektedir.

6.3. Tamamı büyük harflerle yazılmış yazılar, içinde bulunan çok sayıdaki gramer ve imla hatası yüzünden okunması ve/veya anlaşılması güç yazılar silinecektir. Forum yöneticileri gerektiğinde böyle yazıların düzeltilmesini talep edebilirler.
Forum kurallarından hatırlatma. Yazım yanlışı ve imla işaretleri konusunda uyarılmalarına rağmen ısrarla aynı hataları tekrarlayan kişilerin yazdıkları mesajlar onaylanmayacak-silinecektir.

Noktadan, ünlemden, soru işaretinden, virgülden önce boşluk bırakılmaması gerektiği de imla kurallarına dahildir.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Nis 2016, 12:37 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar foruma video eklemek istediğiniz zaman youtube linkinin tamamını kopyalamanıza gerek yok.

Örnek veriyorum:

Youtube linkimiz bu olsun: https://www.youtube.com/watch?v=oV-kYEUlR8I&feature

Bizim yapmamız gereken youtube linkine tıkladıktan sonra;
Kod:
[youtube][/youtube]
Çıkan bölümde linkte bulunan = (eşittir) işaretinden sonraki bölümü & (VE) işaretine kadar alanı kopyalamak ve [youtube] yazısından sonra yapıştırmak. Yani ben yukarıdaki linkteki oV-kYEUlR8I bölümünü almış oldum.

Yani yapacağımız şey;
Kod:
[youtube]oV-kYEUlR8I[/youtube]
Olmalı. Yoksa youtube videolarımız metin olarak görünür.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 21 May 2016, 22:56 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

6.2. Foruma yazılan yazıların güzel ve özenli bir Türkçe ile Türkçenin yazım ve dil bilgisi kurallarına uygun olarak yazılması gerekmektedir.

6.3. Tamamı büyük harflerle yazılmış yazılar, içinde bulunan çok sayıdaki gramer ve imla hatası yüzünden okunması ve/veya anlaşılması güç yazılar silinecektir. Forum yöneticileri gerektiğinde böyle yazıların düzeltilmesini talep edebilirler.

-------------------------------------------------

Az önce imla kuralları bakımından rezil bir mesajı düzeltmek için 13 dakikamı harcadım.

Kimsenin zamanı kimseden değerli değildir sayın arkadaşlar. Bundan böyle random gülüş gibi yazılan saçma sapan yazılar onaylanmayacak.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 21 May 2016, 23:39 
Süvariler
Kullanıcı avatarı

Bir de, "ya da" yı doğru yazarsak çok sevinirim, yöneticilerde de görüyorum sürekli gözüme çarpıyor. :D

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 04 Tem 2016, 04:06 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Forumun kuralları ve uygulamaları çiğnenmek için değildir. Terör örgütlerinin ortasına nokta koyarak, Bölücü Terör Örgütü yerine pe ka ka diye okunmasını sağlamanın veya IŞİD Terör Örgütü Terör Örgütü yazmak yerine IŞ ve İD olarak ortasına nokta koymak suretiyle ayırmanın bir anlamı yoktur.

O terör örgütlerinin sonunda "Terör Örgütü" yazmasını istemeyenler veya onları birer terör örgütü olarak görmeyenler varsa açık açık söylesin, gereğini yapalım.

Başa dön

MesajGönderilme zamanı: 21 Tem 2016, 00:26 
Site Başkanı
Kullanıcı avatarı

Fetö örgütünün darbe teşebbüsü ile ilgili açılan başlık içeriğinin gözden geçirilmesi ve gerekli müdahalenin yapılabilmesi için geçici süreliğine kapatılmıştır tüm üyelerimize duyurulur.

Sakallı Nurettin Paşa”

Başbuğ Timur

Başa dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder  Başlığa cevap ver  [ 113 mesaj ]  Sayfaya git Önceki 1 2 3 Sonraki

Tüm zamanlar UTC+03:00

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma dosya ekleri gönderemezsiniz

Geçiş yap: